Редакційний штат

Головний редактор

M. Stepanenko, доктор філологічних наук, професор, ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава)

Заступник головного редактора

O. Nikolenko, доктор філологічних наук, професор кафедри світової літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава)

Секретар

I. Kapustian, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри світової літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава)

V. Kravchenko, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської та німецької філології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава)

Редакційна колегія

N. F. Balandina, доктор філологічних наук, професор кафедри журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава), Ukraine

M. Jorgensen, доктор філософії, професор, директор міжнародного відділу Університету UCC (м. Копенгаген, Данія)

L. Colome, доктор філософії з лінгвістики, професор Факультету Філологіі та методики викладання мовно-літературних дисциплін Університету Вік (м. Барселона, Іспанія)

T. Kushnirova, доктор філологічних наук, доцент кафедри світової літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава)

H. Larsson, доктор філософії, професор, лектор з Історіі в Університеті м. Йончопінг, Факультет Освіти і Комунікації (м. Йончопінг, Швеція)

S. Lenska, доктор філологічних наук, доцент кафедри української літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава)

M. Sulyma, доктор філологічних наук, професор (м. Київ)

L. Ukrainets, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава)

L. Shytyk, доктор філологічних наук, професор кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (м. Черкаси)