Редакційний штат

Головний редактор:

Степаненко Микола Іванович – доктор філологічних наук, професор, голова вченої ради, професор кафедри української мови, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава)

Члени редакційної колегії:

Ніколенко Ольга Миколаївна – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри світової літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава), заступник головного редактора

Ленська Світлана Василівна – доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава)

Маленко Олена Олегівна – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри українознавства і лінгводидактики Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди (м. Харків)

Сін’їті Мурата – доктор філологічних наук, професор Sophia University (Токіо, Японія)

Сусуму Нонака – доктор філологічних наук, професор Saitama State University (м. Сайтама, Японія)

Дайсуке Адаті – доктор філологічних наук, доцент Hokkaido University (м. Саппоро, Японія)

Філдінг Хезер – доктор філософії, професор Університету Вісконсін-О-Клер (м. О-Клер, шт. Вісконсин, США)

Зуєнко Марина Олексіївна – кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри англійської та німецької філології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава)

Кравченко Вікторія Леонідівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської та німецької філології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава), відповідальний секретар

Браїлко Юлія Іванівнакандидат філологічних наук, доцент кафедри філологічних дисциплін і методик їх викладання Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (м. Полтава)

РЕЦЕНЗЕНТИ

Кушнірова Тетяна Віталіївна – доктор філологічних наук, професор кафедри германської філології та перекладу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (м. Полтава)

Кавун Лідія Іванівна – доктор філологічних наук, професор кафедри української літератури та компаративістики Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького (м. Черкаси)

Медіна-Касановас Нуріа – доктор філософії, професор Університету м. Вік (м. Вік, Іспанія)

Елізабет Віландер – доктор філософії, викладач Астонського університету (м. Астон, Сполучене Королівство)

Гіга Хосіташвілі – доктор філософії, Іліа Університет (м. Тбілісі, Грузія)